Podpora Prestashopu

Profesionální technická správa Vašeho Prestashopu

S Prestashopem pracuji již více než 10 let, od verze 0.9. Některé eshopy technicky spravuji a udržuji aktuální již od této verze.

Specializuji se hlavně na tvorbu vlastních Prestashop šablon a aktualizace eshopů. Mám v nabídce i vlastní moduly a pokud je potřeba modul od jiného autora, doporučím Vám prověřené autory, postarám se o technickou kompatibilitu a ohlídám za Vás kvalitu. S většinou úprav Vám pomohu sám.

Moje šablony prodávám také na oficiálním addons Prestashop tržišti, kde mám aktuálně nejvyšší hodnocení "Superhero". Jde o hodnocení samotných produktů a podpory autora. Můžete si tak být jisti, že moje šablony a moduly jsou validní, nakódované dle Prestashop standardů.

S čím Vám mohu pomoci

  • Vytvoření nového eshopu na Prestashopu, s kompletní podporou.
  • Dodání hotové šablony nebo šablony na míru.
  • Pomoc s výběrem vhodných modulů, kterou verzi Prestashopu si vybrat apod.
  • Aktualizace Prestashopu na poslední verzi.
  • Revize eshopu - pokud Vám eshop funguje pomalu nebo něco nefunguje vůbec, najdu problém a provedu opravu nebo doporučím nejlepší postup, případně varianty. Na eshop se koukám jako na celek, dobrý eshop musí být mimo jiné rychlý a přehledný.

Kolik to stojí

Ve většině případů se domluvíme na ceně za konkrétní poptávanou práci. Hodinová sazba není vypovídající, každý zvládne zadání za jiný čas / jinak efektivně a často i v jiné kvalitě.

Kde nelze cenu přesně stanovit, nebo například v případě školení po Skype apod., pracuji za hodinovou sazbu 1100,- Kč bez DPH / hod. Na všem se domluvíme předem, vedu přehledný výkaz práce s historií.

Reference

Ukázky shopů které používají mé šablony