Podpora Prestashopu

Profesionální technická správa Vašeho Prestashopu

Aktuálně mám plnou kapacitu pro správu eshopů,
Nabízím ale některé konkrétní služby a úpravy.

S Prestashopem pracuji již více než 10 let, od verze 0.9. Některé eshopy technicky spravuji a udržuji aktuální již od této verze.

Specializuji se hlavně na tvorbu vlastních Prestashop šablon a aktualizace eshopů. Mám v nabídce i vlastní moduly a pokud je potřeba modul od jiného autora, doporučím Vám prověřené autory, postarám se o technickou kompatibilitu a ohlídám za Vás kvalitu. S většinou úprav Vám pomohu sám.

Moje šablony prodávám také na oficiálním addons Prestashop tržišti, kde mám aktuálně nejvyšší hodnocení "Superhero". Jde o hodnocení samotných produktů a podpory autora. Můžete si tak být jisti, že moje šablony a moduly jsou validní, nakódované dle Prestashop standardů.

S čím Vám mohu pomoci

  • Vytvoření nového eshopu na Prestashopu, s kompletní podporou.
  • Dodání hotové šablony nebo šablony na míru.
  • Pomoc s výběrem vhodných modulů, kterou verzi Prestashopu si vybrat apod.
  • Aktualizace Prestashopu na poslední verzi.
  • Revize eshopu - pokud Vám eshop funguje pomalu nebo něco nefunguje vůbec, najdu problém a provedu opravu nebo doporučím nejlepší postup, případně varianty. Na eshop se koukám jako na celek, dobrý eshop musí být mimo jiné rychlý a přehledný.
  • Mám přesah do internetového marketingu, není to má hlavní specializace a i z časových důvodů tyto služby ve větší míře neposkytuji, ale poradím Vám jaké moduly použít a jak začít (nastavení katalogů zboží, měřících kódů, statistik, základy PPC, včetně rad kde čerpat informace pokud si chcete vše spravovat sami).

Kdy bude lepší se poohlédnout jinde

Pokud potřebujete rozsáhlejší úpravy jádra Prestashopu na míru, nebo Prestashop modul který nemám v nabídce, je lepší když budete hledat jinde. Můžete však například poptat nějakou individuální úpravu, když to bude v mých silách zkusím Vám pomoci. Také neopravuji moduly jiných autorů, ale mohu Vám pomoci s technickým reportem chyb autorům (včetně zahraničních).

Kolik to stojí

Ve většině případů se domluvíme na ceně za konkrétní poptávanou práci. Hodinová sazba není vypovídající, každý zvládne zadání za jiný čas / jinak efektivně a často i v jiné kvalitě. Takto si můžete vždy nejen cenu ale i celkovou nabídku snadno porovnat s konkurencí.

Kde nelze cenu přesně stanovit, nebo například v případě školení po Skype apod., pracuji za hodinovou sazbu 850,- Kč bez DPH / hod. Na všem se domluvíme předem, vedu přehledný výkaz práce s historií. Mým cílem není být nejlevnější, ale poskytnout kvalitní a transparentní služby za odpovídající cenu. Věřím že u technicky náročnějších úkolů, jako je tvorba nového eshopu nebo jeho kompletní aktualizace se Vám to vyplatí.

Reference

Ukázky shopů které používají mé šablony